DĄŻYMY DO UDZIELANIA ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
    konsultacje chirurgiczno-onkologicze
  • [hide]Diagnostyka obrazowa
  • [hide]Laboratoria
  • [hide] Wejdź i Sprawdź!
    SPS ZOZ w Lęborku
    Nowoczesny szpital i nowoczesne poradnie specjalistyczne 84-300 Lębork, ul.Juliana Węgrzynowicza 13, tel. (0-59) 86 35 325, (0-59) 86 35 331
    Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
    SPS ZOZ w Lęborku to nowoczesny sprzęt medyczny renomowanych producentów oraz nowoczesne wyposażenie sal zabiegowych i chorych.
    Nowoczesna infrastruktura szpitala
    Nowoczesne wnętrza, które pomogą Państwu się odnaleźć.
    Parking cennik
  •  CENTRALNA REJESTRACJA do Poradni Specjalistycznych  tel. 59 / 86 35 283  lub  59 / 86 35 289   ZAPRASZAMY do poradni: ALERGOLOGICZNEJ, CHIRURGII OGÓLNEJ, CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ, DIABETOLOGICZNEJ, LOGOPEDYCZNEJ, NEFROLOGICZNEJ, NEONATOLOGICZNEJ, ONKOLOGICZNEJ, PATOLOGII CIĄŻY oraz KONTROLI ROZRUSZNIKÓW I KARDIOWERTERÓW.

Bal Lekarza 2013

Z inicjatywy lekarzy naszego Szpitala w dniu 19.01.2013r w godętowskim pałacu odbył się pierwszy od wielu lat lęborski „Bal Lekarza”. W stylowych wnętrzach pałacu, ponad 80 osób reprezentujących całe środowisko lekarzy Powiatu lęborskiego spotkało się razem pod jednym dachem, zyskując niepowtarzalną okazję do wymiany doświadczeń oraz zacieśnienia więzi zawodowych.

Tegoroczną, pierwszą edycję uświetnili swoją obecnością: Starosta Powiatu Lęborskiego, pan Wiktor Tyburski oraz Burmistrz Miasta Lęborka, pan Witold Namyślak.

W ubiegłych latach nie było zbyt wielu okazji do takich spotkań integracyjnych, stąd też mamy nadzieję, że ten „Bal Lekarza” stanie się zaczynem do regularnych spotkań, które zapewne przełożą się, na jakość załatwiania spraw naszych wspólnych pacjentów.

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku