DĄŻYMY DO UDZIELANIA ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
 • [hide]Diagnostyka obrazowa
 • [hide]Laboratoria
 • [hide] Wejdź i Sprawdź!
 • SPS ZOZ w Lęborku
  SPS ZOZ w Lęborku
  Nowoczesny szpital i nowoczesne poradnie specjalistyczne 84-300 Lębork, ul.Juliana Węgrzynowicza 13, tel. (0-59) 86 35 202
 • Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
  Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
  SPS ZOZ w Lęborku to nowoczesny sprzęt medyczny renomowanych producentów oraz nowoczesne wyposażenie sal zabiegowych i chorych.
 • Nowoczesna infrastruktura szpitala
  Nowoczesna infrastruktura szpitala
  Nowoczesne wnętrza, które pomogą Państwu się odnaleźć.
 • Parking cennik
  Parking cennik
 •  CENTRALNA REJESTRACJA do Poradni Specjalistycznych  tel. 59 / 86 35 283  lub  59 / 86 35 289   ZAPRASZAMY do poradni: ALERGOLOGICZNEJ, CHIRURGII OGÓLNEJ, CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ, DIABETOLOGICZNEJ, LOGOPEDYCZNEJ, NEONATOLOGICZNEJ, ONKOLOGICZNEJ, PATOLOGII CIĄŻY oraz KONTROLI ROZRUSZNIKÓW I KARDIOWERTERÓW.

Forum senioralne

 

21 czerwca w remizie strażackiej przy ulicy I Armii Wojska Polskiego w Lęborku odbyło się comiesięczne spotkanie edukacyjno-kulturalne dla Seniorów, z udziałem posłów różnych opcji politycznych. Forum organizowane jest od 1989 roku przez Panią Annę Sobolewską- jedną z pionierek działalności na rzecz seniorów, odznaczoną Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski otrzymanym za działalność społeczną. Tematem spotkania była „Profilaktyka Zdrowotna”. W spotkaniu, na zaproszenie Pani Sobolewskiej, uczestniczyła Pani Dyrektor Lidia Kodłubańska wraz Panią Doktor Martą Frankowską – Naczelnym Lekarzem SPS ZOZ w Lęborku. Uczestnicy spotkania mieli możliwość uzyskania informacji między innymi na temat  profilaktyki zdrowotnej, realizowanych w SPS ZOZ w Lęborku projektów ze środków unijnych, a także mogli dowiedzieć się o znaczeniu wprowadzonej koordynowanej opieki zdrowotnej dla zdrowia Senioralnego Pacjenta.

Przybyło około 120 zainteresowanych seniorów, którzy wysłuchali przedstawionej prezentacji oraz poprzez zadane pytania uzyskali nową wiedzę w zakresie problemów zdrowotnych, z którymi spotykają się w życiu codziennym. Na zakończenie spotkania zaprezentowana została część artystyczna.

 

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku

Przejdź do góry strony