DĄŻYMY DO UDZIELANIA ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
  • [hide]Diagnostyka obrazowa
  • [hide]Laboratoria
  • [hide] Wejdź i Sprawdź!
    SPS ZOZ w Lęborku
    Nowoczesny szpital i nowoczesne poradnie specjalistyczne 84-300 Lębork, ul.Juliana Węgrzynowicza 13, tel. (0-59) 86 35 202
    Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
    SPS ZOZ w Lęborku to nowoczesny sprzęt medyczny renomowanych producentów oraz nowoczesne wyposażenie sal zabiegowych i chorych.
    Nowoczesna infrastruktura szpitala
    Nowoczesne wnętrza, które pomogą Państwu się odnaleźć.
    Parking cennik
  •  CENTRALNA REJESTRACJA do Poradni Specjalistycznych  tel. 59 / 86 35 283  lub  59 / 86 35 289   ZAPRASZAMY do poradni: ALERGOLOGICZNEJ, CHIRURGII OGÓLNEJ, CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ, DIABETOLOGICZNEJ, LOGOPEDYCZNEJ, NEONATOLOGICZNEJ, ONKOLOGICZNEJ, PATOLOGII CIĄŻY oraz KONTROLI ROZRUSZNIKÓW I KARDIOWERTERÓW.

Konferencja inaugurująca projekt wraz z uroczystym otwarciem Poradni Medycyny Pracy

26 kwietnia 2018 roku w Samodzielnym  Publicznym Specjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Lęborku odbyła się uroczysta konferencja inaugurująca projekt pod nazwą: ,,Doposażenie w sprzęt medyczny Szpitalnego Oddziału Ratunkowego SPS ZOZ w Lęborku, mające na celu poprawę jakości efektywności systemu ratownictwa medycznego w powiecie lęborskim” oraz otwarcie nowych pomieszczeń Poradni Medycyny Pracy. Po serdecznym przywitaniu przybyłych gości, Pani Dyrektor Lidia Kodłubańska przybliżyła celowość realizowanego projektu. Następnie Pani Ewa greczyło, Lekarz Kierujący Oddziałem Ratunkowym po przedstawieniu sprzętu otrzymanego w ramach dofinansowania projektu SOR, omówiła organizację  pracy Oddziału oraz Zespołu Ratownictwa Medycznego.
                Konferencję zakończyło uroczyste poświęcenie pomieszczeń Poradni Medycyny Pracy,
gdzie Panie Pielęgniarki SPS ZOZ mierzyły gościom ciśnienie tętnicze i poziom cukru we krwi oraz uczyły samokontroli badania piersi na specjalnych manekinach.

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku