DĄŻYMY DO UDZIELANIA ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
 • [hide]Diagnostyka obrazowa
 • [hide]Laboratoria
 • [hide] Wejdź i Sprawdź!
 • SPS ZOZ w Lęborku
  SPS ZOZ w Lęborku
  Nowoczesny szpital i nowoczesne poradnie specjalistyczne 84-300 Lębork, ul.Juliana Węgrzynowicza 13, tel. (0-59) 86 35 202
 • Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
  Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
  SPS ZOZ w Lęborku to nowoczesny sprzęt medyczny renomowanych producentów oraz nowoczesne wyposażenie sal zabiegowych i chorych.
 • Nowoczesna infrastruktura szpitala
  Nowoczesna infrastruktura szpitala
  Nowoczesne wnętrza, które pomogą Państwu się odnaleźć.
 • Parking cennik
  Parking cennik
 •  CENTRALNA REJESTRACJA do Poradni Specjalistycznych  tel. 59 / 86 35 283  lub  59 / 86 35 289   ZAPRASZAMY do poradni: ALERGOLOGICZNEJ, CHIRURGII OGÓLNEJ, CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ, DIABETOLOGICZNEJ, LOGOPEDYCZNEJ, NEONATOLOGICZNEJ, ONKOLOGICZNEJ, PATOLOGII CIĄŻY oraz KONTROLI ROZRUSZNIKÓW I KARDIOWERTERÓW.

Lęborskie Dni Jakubowe 2017

 

Dnia 22 i 23 lipca, na placu pokoju, Panie Pielęgniarki i Położne wraz z Lekarzami obecni byli przy stoisku reprezentującym nasz szpital podczas Lęborskich Dni Jakubowych. Przyjmując mieszkańców i przyjezdnych, spotkali się z bardzo dużym zainteresowaniem.

W czasie lęborskiego święta pracownicy SPS ZOZ w Lęborku wykonywali bezpłatne badania poziomu cukru we krwi, pomiary ciśnienia tętniczego oraz demonstrowali i uczyli samokontroli piersi i sposobów znajdowania guza na specjalistycznych fantomach.

Nasi reprezentanci wykonali około 400 badań. U około 20 osób stwierdzono podwyższony poziom cukru i wskazano im dalszy tok postępowania i kontroli wyników, u 10 osób stwierdzono podwyższone ciśnienie tętnicze.

Pacjenci zgłaszający się do naszego punktu byli bardzo zadowoleni i wdzięczni za przeprowadzoną w miłej atmosferze akcję.

Historia Lęborskich Dni Jakubowych i powiązanym z nimi odpustem  św. Jakuba Apostoła nawiązuje do sięgających średniowiecza tradycji spotkań kupców i rzemieślników w Lęborku, łącząc wymiar religijny z czysto handlowym. Lęborskie Dni Jakubowe przyciągają co roku tysiące turystów.

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku

Przejdź do góry strony