DĄŻYMY DO UDZIELANIA ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
    konsultacje chirurgiczno-onkologicze
  • [hide]Diagnostyka obrazowa
  • [hide]Laboratoria
  • [hide] Wejdź i Sprawdź!
    SPS ZOZ w Lęborku
    Nowoczesny szpital i nowoczesne poradnie specjalistyczne 84-300 Lębork, ul.Juliana Węgrzynowicza 13, tel. (0-59) 86 35 202
    Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
    SPS ZOZ w Lęborku to nowoczesny sprzęt medyczny renomowanych producentów oraz nowoczesne wyposażenie sal zabiegowych i chorych.
    Nowoczesna infrastruktura szpitala
    Nowoczesne wnętrza, które pomogą Państwu się odnaleźć.
    Parking cennik
  •  CENTRALNA REJESTRACJA do Poradni Specjalistycznych  tel. 59 / 86 35 283  lub  59 / 86 35 289   ZAPRASZAMY do poradni: ALERGOLOGICZNEJ, CHIRURGII OGÓLNEJ, CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ, DIABETOLOGICZNEJ, LOGOPEDYCZNEJ, NEONATOLOGICZNEJ, ONKOLOGICZNEJ, PATOLOGII CIĄŻY oraz KONTROLI ROZRUSZNIKÓW I KARDIOWERTERÓW.

Mikołajki na Oddziale Pediatrycznym

Dzień Świętego Mikołaja jest dniem pełnym radości dla wszystkich dzieci.
W środę  6.12.2016 roku w SPS ZOZ w Lęborku, z okazji Mikołajek, Oddział Pediatryczny SPS ZOZ w Lęborku odwiedzili przedstawiciele Starostwa i Urzędu Miasta. Wspólnie z Panią Dyrektor każde dziecko zostało obdarowane świątecznymi upominkami, aby choć troszkę poczuć atmosferę Świąt. Mamy nadzieje, że to radosne spotkanie umili Małym Pacjentom pobyt, a szpitalu nie będzie kojarzony z bólem i tęsknotą za domem.

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku