DĄŻYMY DO UDZIELANIA ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
  • [hide]Diagnostyka obrazowa
  • [hide]Laboratoria
  • [hide] Wejdź i Sprawdź!
    SPS ZOZ w Lęborku
    Nowoczesny szpital i nowoczesne poradnie specjalistyczne 84-300 Lębork, ul.Juliana Węgrzynowicza 13, tel. (0-59) 86 35 202
    Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
    SPS ZOZ w Lęborku to nowoczesny sprzęt medyczny renomowanych producentów oraz nowoczesne wyposażenie sal zabiegowych i chorych.
    Nowoczesna infrastruktura szpitala
    Nowoczesne wnętrza, które pomogą Państwu się odnaleźć.
    Parking cennik
  •  CENTRALNA REJESTRACJA do Poradni Specjalistycznych  tel. 59 / 86 35 283  lub  59 / 86 35 289   ZAPRASZAMY do poradni: ALERGOLOGICZNEJ, CHIRURGII OGÓLNEJ, CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ, DIABETOLOGICZNEJ, LOGOPEDYCZNEJ, NEONATOLOGICZNEJ, ONKOLOGICZNEJ, PATOLOGII CIĄŻY oraz KONTROLI ROZRUSZNIKÓW I KARDIOWERTERÓW.

WAŻNY KOMUNIKAT!

Uprzejmie informujemy, że w dniu 30 marca 2018 roku SPS ZOZ w Lęborku pracuje jak w niedzielę i święta, tj. w formie dyżurowej. Dzień wolny od pracy jest zgodny z zarządzeniem Dyrektora SPSZOZ w Lęborku nr 64/2017 z dnia 13.11.2017 rok
(za dzień 6 stycznia 2018 r. przypadający w sobotę)

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku