DĄŻYMY DO UDZIELANIA ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
  • [hide]Diagnostyka obrazowa
  • [hide]Laboratoria
  • [hide] Wejdź i Sprawdź!
    SPS ZOZ w Lęborku
    Nowoczesny szpital i nowoczesne poradnie specjalistyczne 84-300 Lębork, ul.Juliana Węgrzynowicza 13, tel. (0-59) 86 35 202
    Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
    SPS ZOZ w Lęborku to nowoczesny sprzęt medyczny renomowanych producentów oraz nowoczesne wyposażenie sal zabiegowych i chorych.
    Nowoczesna infrastruktura szpitala
    Nowoczesne wnętrza, które pomogą Państwu się odnaleźć.
    Parking cennik
  •  CENTRALNA REJESTRACJA do Poradni Specjalistycznych  tel. 59 / 86 35 283  lub  59 / 86 35 289   ZAPRASZAMY do poradni: ALERGOLOGICZNEJ, CHIRURGII OGÓLNEJ, CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ, DIABETOLOGICZNEJ, LOGOPEDYCZNEJ, NEONATOLOGICZNEJ, ONKOLOGICZNEJ, PATOLOGII CIĄŻY oraz KONTROLI ROZRUSZNIKÓW I KARDIOWERTERÓW.

Wyróżnienie w XXI Edycki Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości

W piątek, 2 marca 2018 r., odbyła się Gala Finałowa XXI edycji Konkursu
o Pomorską Nagrodę Jakości, na której wręczono laury liderów najwyższej jakości produkowanych wyrobów, oferowanych usług i stosowanych w organizacjach systemów zarządzania.

Z radością informujemy, że Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku otrzymał wyróżnienie za wdrażanie koncepcji Kompleksowego Zarządzania Jakością w kategorii Organizacje Publiczne.

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku