DĄŻYMY DO UDZIELANIA ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
 • [hide]Diagnostyka obrazowa
 • [hide]Laboratoria
 • [hide] Wejdź i Sprawdź!
 • SPS ZOZ w Lęborku
  SPS ZOZ w Lęborku
  Nowoczesny szpital i nowoczesne poradnie specjalistyczne 84-300 Lębork, ul.Juliana Węgrzynowicza 13, tel. (0-59) 86 35 202
 • Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
  Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
  SPS ZOZ w Lęborku to nowoczesny sprzęt medyczny renomowanych producentów oraz nowoczesne wyposażenie sal zabiegowych i chorych.
 • Nowoczesna infrastruktura szpitala
  Nowoczesna infrastruktura szpitala
  Nowoczesne wnętrza, które pomogą Państwu się odnaleźć.
 • Parking cennik
  Parking cennik
 •  CENTRALNA REJESTRACJA do Poradni Specjalistycznych  tel. 59 / 86 35 283  lub  59 / 86 35 289   ZAPRASZAMY do poradni: ALERGOLOGICZNEJ, CHIRURGII OGÓLNEJ, CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ, DIABETOLOGICZNEJ, LOGOPEDYCZNEJ, NEONATOLOGICZNEJ, ONKOLOGICZNEJ, PATOLOGII CIĄŻY oraz KONTROLI ROZRUSZNIKÓW I KARDIOWERTERÓW.

Apteka Zakładowa

 APTEKA ZAKŁADOWA

Kontakt:
84-300 Lębork, ul. Węgrzynowicza 13
tel./fax. (059) 8635-203
e-mail: apteka@szpital-lebork.com.pl

Apteka zakładowa czynna jest od 7.25 do 15.00 od poniedziałku do piątku.

Farmaceuci pracujący w aptece

Kierownik apteki
mgr farmacji Beata Zarzycka

Z-ca kierownika apteki
mgr farmacji Lucyna Adamczak

Izabela Kesling - technik farmacji

Dorota Mielewczyk - księgowa

Pomoc apteczna
Iwona Knuth

Apteka zakładowa zaopatruje oddziały, poradnie specjalistyczne, pracownie w produkty lecznicze i wyroby medyczne zgodnie z zapotrzebowaniem złożonym przez w/w komórki organizacyjne. W aptece przygotowywane są leki recepturowe, apteczne, oraz leki przygotowywane aseptycznie na rany i oparzenia z antybiotykami. Apteka zakładowa bierze udział w organizowaniu przetargów, celem dokonywania zakupów produktów leczniczych i wyrobów medycznych. Apteka zakładowa jest w pełni skomputeryzowana i posiada łączność z Apteczkami oddziałowymi.
Kierownik apteki bierze udział w pracach Komitetu Terapeutycznego, który zatwierdza leki w Receptariuszu szpitalnym. Personel zatrudniony w aptece podnosi swoje kwalifikacje, aktywnie uczestnicząc w szkoleniach i sympozjach naukowych. Apteka Zakładowa nadzoruje gospodarkę lekiem w szpitalu, której głównym celem jest zapewnienie bezpiecznej i skutecznej farmakoterapii pacjentów.

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku

Przejdź do góry strony