DĄŻYMY DO UDZIELANIA ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
 • konsultacje chirurgiczno-onkologicze
  konsultacje chirurgiczno-onkologicze
 • [hide]Diagnostyka obrazowa
 • [hide]Laboratoria
 • [hide] Wejdź i Sprawdź!
 • SPS ZOZ w Lęborku
  SPS ZOZ w Lęborku
  Nowoczesny szpital i nowoczesne poradnie specjalistyczne 84-300 Lębork, ul.Juliana Węgrzynowicza 13, tel. (0-59) 86 35 202
 • Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
  Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
  SPS ZOZ w Lęborku to nowoczesny sprzęt medyczny renomowanych producentów oraz nowoczesne wyposażenie sal zabiegowych i chorych.
 • Nowoczesna infrastruktura szpitala
  Nowoczesna infrastruktura szpitala
  Nowoczesne wnętrza, które pomogą Państwu się odnaleźć.
 • Parking cennik
  Parking cennik
 •  CENTRALNA REJESTRACJA do Poradni Specjalistycznych  tel. 59 / 86 35 283  lub  59 / 86 35 289   ZAPRASZAMY do poradni: ALERGOLOGICZNEJ, CHIRURGII OGÓLNEJ, CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ, DIABETOLOGICZNEJ, LOGOPEDYCZNEJ, NEONATOLOGICZNEJ, ONKOLOGICZNEJ, PATOLOGII CIĄŻY oraz KONTROLI ROZRUSZNIKÓW I KARDIOWERTERÓW.

PODZIĘKOWANIA

SZPITALNY ODDZIAŁ RATUNKOWY

 

 

16.02.18   Życzę całemu personelowi szpitala zadowolenia z wykonywanej misji. Jestem tu dość częstym pacjenem i nie mogę wyjść z podziwu dla prawdziwie "ludzkiej" postawy personelu. To jest dobre miejsce!!! Dziękuję.- anomin

17.01.18    W dniu dzisiejszym byłem 

Służba "Zdrowia", gdyby wszyscy lekarze byli tak sympatyczni i mili jak doktor PIOTR kołodziej to my, pacjenci, mniej byśmy chorowali, a wy mielibyście mniej pracy. Pan doktor wraz z zespołem zasługują na dużą premię, wraz ze swoim ze swoim personelem- Bogdan Ż.

 

Poradnia Onkologiczna

styczeń 2018    Szanowny Panie Profesorze (Zoran Stojčev)

Wyrazy szacunku i ogromnie serdeczne pdziękowanie za Pani piękną pracę i ogromne serce do pacjenta- Halina G., Danuta G,

styczeń 2018   Dla Pani dr Moniki Muchowskiej składam podziękowania za wsparcie i miło słowo, uśmiesz i opiekę w chorobie mojej mamy. Przy pani Monice słowo "rak" to nie wyrok- takich lekrzy więcej- Iwona W. i Kazimiera W.

ODDZIAŁ CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ

12.01.2018 Urszula G. z Gdańska i Bożena L. z Lęborka składają całemu persolenowi serdeczne podziękowania za troskę o pacjenta, życzliwość wykazaną na każdym kroku i wyrozumiałość, ład i porządek na oddzialę i dyscypline panującą w miejscu pracy. Według naszej obserwaji oddział funkcjonyje jak zgrajna orkiestra pod batutą mistrza pana ordynatora Mariana Zarembo. Za wszystko jeszcze raz serdecznie diękujemy- wdzięczne pacjentki

ODDZIAŁ KARDIOLOGICZNY

grudzień 2017   

Jest takie miejsce wielu osob znane

to szpital w Lęborku a w nim

Ja na kardiologicznym oddziale.

Tam wspaniali lekarze pracują a urocze

pielęgniarki im asystują. Będąc wdzięczna

za ich opiekę chcę podziękować

wiersz ten pisząc oraz dużo zdrowia

szczęścia i wytrwałości życząc - Agnieszka P.

 

 

ODDZIAŁ GERIATRYCZNY I STACJA DIALIZ

12.10.2017r.

 

ODDZIAŁ PSYCHIATRYCZNY

14.09.2017 Serdecznie dziękujmy wszystkim lekarzom i całemu personelowi, na udzielenie pomocy oraz bardzo dobrą opiekę, w ciężkich chwilach okazano nam sedrecznośći nadzieję na przyszłe dni- Izabela S, Wioletta S, Joanna W.

14.09.2017 Serdecznie dziękuję całemu personelowi medycznemu

 

21.08.2017  Bardzo dziękuję za bardzo dobrą pomoc medyczną a zarazem bardzo skuteczną. Wychodząc stąd jestem w barDzo dobrym stanie zdrowia. Dzięki dobrej opiece lekarzy, pielęgniarek i dobrek kuchni. Serdecznie dziękuję- Mirek G.

21.08.2017    Serdecznie dziękuje całemu personelowi szpitala psychiatrycznego, dziękuje lekarzowi prowadzącemu G.Sieradzkiemu. Czas spędzony w tym ośrodku będę mile wspominał.

                        Stanisław

 

16.08.2017    Dziekuję z całego serca całemu personelowi szpitala. Nie pamiętam jak się tu znalazłam, praktycznie cały pierwszy tydzień mam wyjety z życiorysu, ale kazdy kolejny dzień stawał się wspanialszy. Bardzo dziękuje równiez lekarzowi prowadzącemu. Jeszcze raz dziękuje i na pewno mi wszystkich będzie brakować, wszyscy na oddziale traktują się serdecznie i przyjacielsko.

 

                             Paulina  J.

 

28.07.2017   Bardzo dziękuje, słowa nie oddadzą wdzięczności, którą mam w sercu. Dziękuje dr prowadzącemu R.Jagusiowi, Pani psycholog A.Suligowskiej oraz wszystkim pozostałym, całemu personelowi szpitala. Czas spędzony w tym miejscu wspominać będę dobrze, choć to szpital.....Nawiązałam znajomości poznałam ludzkie problemy, troski które mamy wszczyscy. Szpital ten leczy ludzką duszę. Z całego serca dziękuje.

                         Marta P.

 

28.07.2017    Serdecznie dziękuję za dobrą i miłą opiekę. Serdecznie dziękuję również Pani doktor Szewczyk, oraz Panu doktorowi Radomskiemu, paniom pilęgniarkom,  kucharkom  jak również Panom psychologom.. Dziękuje za miły pobyt w szpitalu .

 

                              Franciszek T.            

27.07.2017    Serdecznie dziękuję za miłą opiekę i wyrozumiałość całemu personelowi oddz. psychiatrycznego w Lęborku

                              Danuta  Z.

 

 

 

ODDZIAŁ PSYCHIATRYCZNY

21.06.2017r.   Dziękuję za milły pobyt w szpitalu, na oddziale psychiatrycznym, za miłą opiekę całego personel- Joanna B.

14.06.2017   Wyrażam gorące podziękowania dla całego personelu oddziału psychiatrycznego za okazaną mi pomoc, w szczególności za pierwsze dni pobytu. Dziękuję!  - Mariusz K.

14.06.2017   Życzę całemu personelowi szpitala dużo szczęścia. Jednocześnie dziękuję za bardzo dobrą opiekę na oddziale- L.

9.06.2017r.   Serdeczne podziękowania dla całego personelu szpitala- Paweł K.

8.06.2017   Gorące i Serdeczne podziękowanie dla całego personelu tego szpitala Psychiatrycznego za pomoc i opiekę- wzięczna pacjentka- Irena K.

czerwiec 2017   Serdeczne podziękowania za miłą i profesjonalną obsługę medyczną, dzięku której powróciliśmy do zdrowia- Piotr G. i Adam K.

czerwiec 2017   Dziękuję za dobrą opiekę, podniesienie na duchu, poprawę zdrowia, bardzo miły personel i lekarze- Łukasz B.

6.06.2017r.   Gorące podziękowania dla całego personelu Szpitala Psychiatrycznego. Za okazaną pomoc i opiekę składa wdzięczny pacjent - S. A.

6.06.2017r.   Składam podziękowania personelowi Oddziału Psychiatrycznego w Lęborku, za wspaniałą, profesjonalną opiekę oraz pomoc w zrobieniu pierwszeg i dużego za zarem kroku w dobrym kierunku- L. M.

5.06.2017   Dziękuję bardzo za wspaniałą opiekę i cierpliwość Paniom z sekretariutu, siostrom, salowym, sanitariuszon oraz lekarzom - S.

 

 

ODDZIAŁ CHIRURGICZNY

czerwiec 2017  "Kiedy ktoś ci ocaliżycie (...) Nie dziękuj nigdy, nie wyolbrzymiaj wdzięczności (...) On podziękowanie znajdzie we własnym trudzie, którym cię ocalił" - Antoine de Saint-Exupery    Serdeczne podziękowanie za okazaną troskę i opiekę dla całej załogi Oddziału Chirurgicznego Szpitala w Lęborku - wdzięczna pacjentka

 

ODDZIAŁ PSYCHIATRYCZNY:

2.06.2017 Bardzo dziękuję całemu personelowi szpitala od Pana Ordynatora po wszystkich lekarzy, Panią pielęgniarkom, Panom sanitariuszom, Paniom sekretarkom i Paniom salowym

01.06.2017   Dziękuję wspaniale. Będę wspominał ten pobyt- Jan

31.05.2017   Dziękuję za bardzo dobrą opiekę i za bardzo dobry kontakt - Pacjent

29.05.2017   Dziękuję bardzo za wspaniałą opiekę i cierpliwość panią z sekretariatu, siostrom, siostrze oddziałowej, paniom z kuchni, sanitariuszom oraz lekarzom, którzy mieli mnóstwo cierpliwości co do mojej osoby i życzę dalszych sukcesów i spokojnej pracy - z poważaniem Mariola W.

26.05.2017   Dziękuję bardzo za miłą opiekę całemu personlowi - Leszek G.

24.05.2017   Dziękuję bardzo za dobrą i miłą opiekę w szpitalu, lekarzom i pielęgniarkom, oraz sekrtarkom- z poważaniem Elżbieta D.

23.05.2017   Serdecznie podziękowania za doskonałą opiekę dla całego personelu Oddziału. Kapitalną, profesjonalą pracą wykazał się dr Ryszard Jaguś oraz dr kierujący Oddziałem p. Jarosław Radomski. Pobyt pozwolił mi na powrót do zdrowia za co serdecznie dziękuję- Artur S.

10.05.2017   Chciałbym podziękować z całego serca Oddziałowi Psychiatrycznemu za pobyt w szpitalu, życzę dużo zdrowia

27.04.2017  Chciałabym podziękować ordynatorowi Oddziału za wspaniały dobór persolenu, a przede wszystkim podziękowania za wspaniałe podejście do pacjentów i za ciepło jakie z niego emanuje i szczery uśmiech. Takich lekarzy, niestety nam brakuje. Bardzo dziękuję paniom pielęgniarkom, które jak "dobre duszki" pomagały nam przetrwać najgorsze chwile- z poważaniem F.

  

 

ODDZIAŁ PSYCHIATRYCZNY:

27.04.2017     Całemu personelowi z oddziału psychiatrycznego za fachową opiekę i pomoc w powrocie do zdrowia- z poważaniem- Grażyna S.

 

24.04.2017    Serdeczne Bóg zpłać całemu personelowi szpitala psychiatrycznego bez względu na wykonywaną pracę, opiekę, wsparcie i wyrozumiałość. Z całego serca Dziękuję- Marek

 

20.04.2017   Bardzo dziękuję wszystkim osobom pracującym w szpitalu psychiatrycznym. Chciałam również podziękować wszystkim pacjentom przebywającym w tym czasie na oddziale, że pomogli mi przetrwać te trudne dla mnie chwile- Sylwia M.

 

13.04.2017r.   Serdeczne podziękowania dla wszystkich lekarzy za wspaniałe podejście do pacjenta. Dziękuję wszystkim pielęgniarkom oraz paniom z kuchni i administracji

 

10.04.2017   Serdecznie dziękuję wszystkim szczególnie personelowi - B.L.

 

6.04.2017   Serdecznie dziękuję za opiekę i życzliwość. Cały personel jest bardzo miły i zawsze jest pomocny- Elżbieta G.

 

5.04.2017  Serdecznie dziękuję całego personelowi oddziału za wspaniałą opiekę i pomoc w dochodzeniu do zdrowie. Wszyscy są bardzo mili i serdeczni. Podejście do pacjentów jest wspaniałe. - Z.

 

3.04.2017   Serdecznie dziękuję za pomoc w leczeniu całemu personelowi szpitala psychiatrycznego. Spotkałem się tu z bardzo dużą życzliwością- W.K.

 

31.03.2017   Jestem niezmiernie wdzięczny całemu personelowi szpitala psychiatrycznego w Lęborku- salowym, pielęgniarkom i ordynatorowi Jarosławowi Radomskiemu za opiekę nam moim zdrowiem- Mirek

ODDZIAŁ WEWNĘTRZNY:

19.01 - 8.02.2017  Doktorowi Krzysztofowi Łotowskiemu, Doktorowi Damianowi Sendrowskiemu, Lekarzom, Pielęgniarkom oraz całemu Zespołowi Szpitalnemu na Oddziale Kardiologicznym w Lęborku za profesjonalizm w leczeniu, przyjazną atmosferę i dobroć za odzyskane zdrowie- z całego serca składam serdeczne Bóg zapłać- Mieczysław Z.

PORADNIA ONKOLOGICZNA:

7.12.2016      Bardzo dziękuję za miłą i serdeczną obsługę Pani Bożeny i Pana doktora – A.G.

17.11.2016    Wdzięczna za wszelką pomoc i wsparcie w trudnych chwilach. Pacjentka chora na raka. Panie pielęgniarki wspierające i zawsze pomocne- Leokadia J.

12.2016         Dla Pani dr Moniki Muchowskiej składam podziękowania za wsparcie i miłe słowo, uśmiech i opiekę w chorobie mojej mamy. Przy Pani Monice słowo rak to nie wyrok- takich lekarzy więcej- Iwona W. i Kazimiera W.

 

PORADNIA ORTOPEDYCZNA:

12.2016          Jestem bardzo zadowolona z obsługi naszych pielęgniarek. Są bardzo miłymi i delikatnymi pielęgniarkami. Duże podziękowania dla Asi i Kasi- Justyna J.

     

 

                

 

 

    

 

 

 

 

 

 

             

4.11.2016   Podziękowanie dla Panów ratowników, którzy dnia 12.10.2016 ok. godziny 9.30 realizowali zgłoszenie wyjazdu karetką do osoby z obfitym krwotokiem z nosa w Łęczycach. Dziękuję za sprawną i profesjonalną pomoc oraz szybkie i bezpieczne dowiezienie mnie na oddział laryngologiczny szpitala w Wejherowie. Po 6 dniach i transfuzji krwi, osłabiona ale na własnych nogach wróciłam do domu. Życzę Panom samych sukcesów w pracy zawodowej i pomyślności w życiu osobistym. – wdzięczna Maria B.

31.10.2016  Dla oddziału psychiatrycznego składam serdeczne podziękowania za fachową opiekę, miłą atmosferę. Pełen profesjonalizm ze strony pielęgniarek oddziałowych jak i lekarzy. Serdecznie dziękuję za czas spędzony w oddziale, będę zawsze miło wspominała. D.D.

27.10.2016  Bardzo dziękuję za pomoc i dobrą opiekę. Personel był bardzo pomocny i sympatyczny. Asia

21.10.2016  Dziękuję panu Doktorowi Radomskiemu za wyleczenie mnie z choroby. Regina

19.10.2016  Dziękuję za bardzo dobry pobyt w Szpitalu Psychiatrycznym w Lęborku. Atmosfera jest przyjazna i sympatyczny personel. Andrzej

5.10.2016  Dziękuję bardzo za pobyt w szpitalu psychiatrycznym w Lęborku. Ten oddział jest dla mnie bardzo ważny i powinien być na stałe. Dziękuję bardzo. Marcin

27.0.2016  Dziękuję bardzo za pobyt na oddziale psychiatrycznym w Lęborku. Ten oddział jest dla mnie bardzo ważny i powinien być na stałe. Ilona

27.09.2016  Na tym oddziale psychiatrycznym przebywałem od 19.07 i ten oddział  jest bardzo przyjazny dla pacjentów. J.W.

21.09.2016  Dla oddziału psychiatrycznego za wzorcowe leczenie podziękowanie. Kamil

20.09.2016  Bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę. Jolanta

 

   

 

 

26.08.2016 – Jestem bardzo zadowolona z obsługi szczególnie naszych pielęgniarek oraz naszego lekarza chirurga. Jest to obsługa bardzo dokładna, delikatna można porozmawiać na temat mojej dolegliwości. Jestem bardzo wdzięczna tej obsłudze- ludziom, którzy tu pracują bardzo ciężko. Jest to praca bardzo odpowiedzialna. Za wszystko serdecznie dziękuję- Pani Grażyna

 

24.08.2016 – Panie pielęgniarki w Poradni Alergologicznej są zawsze pomocne.  Z uśmiechem i życzliwością podchodzą do każdego pacjenta.

 

24.08.2016 – Jestem bardzo zadowolona z obsługi szczególnie dziękuję paniom pielęgniarkom- Pani Danuta  (PORADNIA ORTOPEDYCZNA)

 

24.08.2016 – Niniejszym przekazuję serdeczne podziękowania za udzielane mnie świadczenia ze strony lekarzy specjalistów jak i personelu medycznego. Tymi świadczeniami jestem usatysfakcjonowany. Nadmieniam, że byłem w innych szpitalach naszego regionu i tak wspaniałej obsługi pacjentów jak w lęborskim szpitalu nie doznałem. Życzę wszystkim pracownicom szpitala lęborskiego jeszcze większych sukcesów. Z wyrazami szacunku- Pan Witold (PORADNIA ORTOPEDYCZNA)

 

 

 

   20.07.2016   Podziękowania dla Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej i Rehabilitacyjnego

08.07.2016   Z głębi serca płynące podziękowania za bezpieczny pobyt w Oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej w Lęborku. Dziękujemy całemu personelowi za zaangażowanie, cierpliwość, fachowość i profesjonalizm oraz troskliwe i życzliwe, pełne empatii podejście do pacjenta. Życzenie, aby było więcej takich placówek, pomagających wrócić do aktywnoścvi zawodowej.

07_07_2016   Dziękuję za wspaniałą opiekę pielęgniarkom, pracownikom gospodarczym. Szczególne podziękowanie dla p. dr Pajuro, p. psycholog Sarze Wróblewskiej, fizjoterapeutom za troskę i miło spędzony czas. Dziękuję. Janina

07_07_2016   Nigdy się nie spodziewałam, że w takim znajdę się szpitalu. Serdecznie dziękuję za miłą obsługę całego personelu. Nie tylko za pomoc i rehabilitację, ale troskę o pacjenta, by miał mocne serce i sprawne. Dziękuję całej załodze wraz z pielęgniarkami, salowymi i obsłudze kuchni. A szczególnie chcę podziękowac lekarzowi Izabeli Pajuro za troskę o każdego pacjenta. Ta lekarka wszystko zrobi, by pacjenta postawić na nogi, by wrócił ze szpitala w pełni sił. Krystyna.

24_06_2016   Siedmiotygodniowy pobyt na Oddziale Psychiatrycznym upłynął mi w bardzo miłej atmosferze, personel medyczny bardzo miły, bardzo dziękuje wszystkim. Sławek.

22_06_2016   Tłum: Dobry lekarzu Radomski, wyleczyłeś moją głowę. Tam nie było możliwości na Ukrainie. Ja teraz będę gotowy tam zarabiać, ja mogę wracać.

21_06_2016   Serdecznie dziękuję za dobrą opiekę medyczną lekarzy, psychologów, pielęgniarek i całemu personelow. Pacjent Janusz.

09_06_2016  Serdecznie dziękuję za opiekę za Oddziale Psychiatrycznym, za przemiłą opiekę pielęgniarek, lekarzy, sekretarek. Chętnie tu wrócę. Pacjent F.D.

24_05_2016   Bardzo serdecznie dziękuję Panu Doktorowi Jarosławowi Feszakowi za sprawne i fachowe przeprowadzenie dwóch operacji. Doktor Feszak okazał mi wielką życzliwość i troskę, służył mi radą i pomocą w trudnych chwilach. Jest lekarzem o dużej wiedzy specjalistycznej i doświadczeniu, dzięki czemu mogłam w pełni zaufać jego precyzyjnym rękom. Dwukrotny pobyt na oddziale chirurgicznym pozwolił mi obserwować, jak sprawnie jest on zarządzany przez doktora Feszaka. Przekazuję wyrazy wdzięczności całemu personelowi oddziału chirurgicznego, za fachowość, za uśmiech pomimo zmęczenia, za szanowanie godności pacjenta jako człowieka. Katarzyna.

22_05_2016   Serdeczne podziękowania dla cełego personelu Oddziału Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej i Rehabilitacyjnego, na którym spędziłem sześć tygodni po alloplastyce stawu kolanowego. Dziękuję panu doktorowi Zbigniewowi Glińskiemu za wyrozumiałość i wyznaczenie optymalnego terminu, całemu opiekuńczemu i przyjaznemu personelowi pielęgniarskiemu, dzięki któremu można przyjemnie spędzić nawet sześć tygodni w szpitalu oraz fizjoterapeutom pani Ani Oto i panu Jackowi Oto, którzy potrafią docenić determinację i zaangażowanie pacjenta w osiąganiu pełnej sprawności i dzięki którym zacząłem normalnie funkcjonować po dwóch miesiącach po operacji. Wdzięczny pacjent - Ryszard.

21_05_2016  Gdyby wszystkie placówki zdrowia w naszym kraju podchodziły do leczenia pacjentów profesjonalnie i z takim zaangażowaniem, to Polska byłaby w czołówce światowej opieki nad pacjentami. Cały personel medyczny, począwszy od izby przyjęć, poprzez lekarzy diagnostów, służby laboratoryjne, aż po panie pielęgniarki, z którymi chory obcuje na bieżąco, z uśmiechem i maksymalną życzliwością zajmują się nami pacjentami. Nie mogę znaleźć słów uznania, żeby podziękować za błyskawiczne doprowadzenie mnie do zdrowia. Jeżeli w swoich podziękowaniach kogoś pominąłem, to tylko z braku gruntownej wiedzy o schemacie organizacyjnym placówek tego typu. Z poważaniem, kuracjusz z Poznania. PS. Szczególne podziękowania dla doktora Karlińskiego za wzorowe przeprowadzenie bardzo trudnej operacji.

Podziękowania dla personelu medycznego i rehabilitacyjnego za opiekę podczas urnusu rehabilitacyjnego. Zbigniew.

16_05_2016   Serdeczne podziękowania całemu personelowi medycznemu za wspaniałą opiekę przez cały okres pobytu na Oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej. Brawo! Tak trzymać! Osobne podziękowania dla personelu pomocniczemu za ich codzienny trud. Franciszek.

Najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności i podziękowania dla personelu Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej za troskliwą opiekę, zaangażowanie w pracę, okazane zrozumienie oraz życzliwe i pełne empatii podejście. Życzymy wszelkiej pomyślności na dalsze lata i wspaniałych efektów w rehabilitacji po chorobach serca.

Najserdeczniejsze podziękowania i wyrazy wdzięczności dla personelu Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej. Za troskliwą opiekę, zsaangażowanie w pracę oraz życzliwe i pełne emocji podejście. Życzymy wszelkiej pomyślności na dalsze lata i wspaniałych efektów w rehabilitacji. Serdeczne podziękowania dla całego personelu. Irena.

06_05_2016 Podziękowanie dla dr n. med. Jarosława Feszaka oraz dla Oddziału Chirurgicznego.

22_04_2016   Serdecznie dziękuję załemu personelowi Oddziału Psychiatrycznego za pomoc i wsparcie w każdej chwili mojego pobytu. Bez pomocy ludzi tu pracujących mój pobyt nie byłby tak owocny. Z całego serca dziękuję. Beata.

Podziękowanie dla mgr Dariusza Banachewicza, fizjoterapeuty pracującego w Dziale Fizjoterapii.

24_03_2016  Uprzejmie dziękuję za opiekę w tutekszym szpitalu na Oddziale Psychitrycznym za opiekę całemu personelowi, lekarzom, pielęgniarkom, terapeutom. Bernarda.

24_03_2016   Serdecznie dziękuję całemu personelowi Oddziału Psychiatrycznego za miłą opiekę i wsparcie, jakiego doznałem. Serdecznie dziękuję.

17_03_2016   Bardzo dziękuję całemu Oddziałowi Psychiatrycznemu w Lęborku za opiekę i miły pobyt. Aleksander,

Podziękowanie dla dr n. med. Jarosława Feszaka oraz dr n. med. Macieja Śmietańskiego.

Podziękowanie dla całego personelu Oddziału Psychiatrycznego. Kasia.

01_03_2016   Podziękowanie dla Oddziału Chirurgicznego

24_02_2016   Bardzo dziękuję za opiekę w szpitalu. Wyrażam serdeczne podziękowania całemu personelowi szpitalnemu oraz wszystkim paniom sekretarkom, lekarozwi Radomskiemu, pani doktor Szreder, pani doktor Szewczuk oraz paniom pielęgniarkom i salowycm. Fransiszek.

18_02_2016   Serdeczne podziękowania za miłą i profesjonalną opiekę, zarówno przez lekarzy, pielęgniarki, jak i personel pomocniczy. Przebywałam w wieli różnych szpitalach psychiatrycznych, ale z taką opieką i podejściem do pacjenta w chwilach dla niego trudnych spotkałam się po raz pierwszy.

Podziękowania dla personelu Oddziału Psychiatrycznego.

17_02_2016   Bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę na Oddziale Psychiatrycznym. Dziękuję zarówno lekarzom, pielęgniarkom, terapeutom, zespołowi psychologów, jak i personelowi pomocniczemu. Dziękuję za profesjonalizm, życzliwość i opiekuńczość oraz pomoc w trudnch chwilach. Grażyna.

17_02_2016  Dziękuję za możlwość pobytu w tutejszym Oddziale Psychiatrycznym. Jestem bardzo zadowolona z leczenia, z opieki lekarskiej i pielęgniarskiej. Ewa.

09_02_2016   Podziękowanie dla Oddziału Chirurgicznego

05_02_2016   Bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę na Oddziale Psychiatrycznym. Dziękuję zarówno lekarzom, pielęgniarkom, terapeutom, zespołowi psychologów, jak i personelowi pomocniczemu. Dziękuję za życzliwość, opeikuńczość oraz pomoc w trudnych chwilach. Jarosława.

03_02_2016   Dziękuję całemu personelowi za opiekę na Oddziale Psychiatrycznym oraz wsparcie w tak trudnych chwilach. Bogdan.

29_01_2016   Dziękuję całemu personelowi za serdeczną i fachową pomoc na tutejszym Oddziale Psychiatrycznym. Jolanta.

27_01_2016   Dziękuję bardzo za miłą obsługę lekarzy, pielęgniarek i salowych. Dziękuję również za podreperowanie mojego zdrowia. Leszek - pacjent Oddziału Psychiatrycznego

26_01_2016   Bardzo dziękuję za dobrą opiekę i obsługę na Oddziale Psychiatrycznym. Adam.

16_01_2016   Dziękuję za opiekę. Chcę tu wrócić. Pacjent Oddziału Psychiatrycznego.

16_01_2016   Bardzo dziękuję za opiekę profesjonalną na Oddziale Psychiatrycznym. Dziękuję zarówno lekarzom, pielegniarkom, terapeutom, zespołowi psychologów, jak i personelowi pomocniczemu. Dziękuję za profesjonalizm, życzliwość i opiekuńczość oraz pomoc z trudnych chwilach. Bożena. 

07_01_2016   Pragnę złożyć serdeczne podziękowania dla całego personelu medycznego Oddziału Chirirgicznego w Lęborku za profesjonalną opiekę medyczną, zaangażowanie, fachowość oraz wielką życzliwość w podejściu do pacjeta. Życzę dużo sił i cierpliwości do dalszej trudnej pracy w tym wspaniałym, ale jakże odpowiedzialnym zawodzie. Franciszek Kozłowski. 

2015_12_18   Kilka razy byłam pacjentką Lęborskiego Szpitala na oddziale kardiologicznym. Ostatnio w grudniu 2015 byłam na Oddziale Chorób Wewnętrznych, Kardiologii i Rehabilitacji Kardiologicznej. Dziękuję wszystkim lekarzom, pielęgniarkom i rehabilitantom za opiekę, serdeczność i kulturalne podejście do chorego, do człowieka. Jestem pełna podziwu dla ich pracy. Jeszcze raz dziękiuję i życzę zdrowia i szczęścia w Nowym Roku 2016. Wanda Gluszcz.

      2015_11_17   Podziękowanie dla Oddziału Chirurgicznego

2015_11_17    W dniu dzisiejszym byłam pacjentką Pracowni Endoskopii, gdzie poddałam się badaniu - kolonoskopia. Nigdy nie myślałam, że badanie może być bezbolesne. Opinię tę wyrażam ze względu na wcześniejsze badania. A jednak, badanie to może być bezbolesne. Tak było dzisiaj. Badanie przeprowadzał Dr n. med. Piotr Landowski w asyście pielęgniarek Jolanty Kiedrowskiej i Grażyny Smentoch. Życzliwe podejście doktora, jego profesjonalizm a także fachowość pielęgniarek  umożliwiło bezbolesny przebieg badania. Dziękuję, Panie Doktorze! Jest Pan znakomitym fachowcem i człowiekiem życzliwym dla innych. Dziękuję, Panie pielęgniarki! Wasze nieodzowne wsparcie pracy doktora, ciepło, uśmiech i życzliwość są bardzo pomocne pacjentowi. Dziękuję, Pani Katarzyno Milczewska! Jest Pani bardzo miłą i sympatyczną osobą. Dziękuję za komfort  zabiegu w czystym pomieszczeniu. Z poważaniem - Grażyna ...

2015_11_14    Składam najszczersze podziękowanie za profesjonalną i troskliwą opiekę oraz ogromną wdzięczność dla: dr. Mariusza Kamienieckiego za przeprowadzoną operację, za te trudne godziny spędzone przy stole operacyjnym, za życzliwy uśmiech na co dzień, cierpliwość, wyrozumiałość oraz wszelką okazaną pomoc, za wielki dar serca. Życzę także wszelkiej pomyślności na dalsze lata i wspaniałych efektów w przeprowadzonych operacjach, bardzo dużo zdrowia. Z poważaniem wdzięczna pacjentka - Ewa Świątek.

2015_11_14    Składam najszczersze podziękowanie za profesjonalną i troskliwą opiekę oraz ogromną wdzięczność dla: Pani anestazjolog dr. Edyty Kamienieckiej za czuwanie przy mnie podczas operacji, za jej ogromne serce, odpowiedzialność za chorego, życzliwość i życzę jej dalszych sukcesów w pracy, dużo sił oraz dużo zdrowia i wiele pomyślności w życiu. Z poważaniem - wdzięczna pacjentka - Ewa Świątek.

2015_11_14   Bardzo dziękuję pielęgniarkom Oddziału Ortopedycznego oraz Paniom sprzątaczkom, ale w szczególności Pani Ewie Konkel i Małgorzacie Frąckowiak, które w noc po operacji miały dyżur, za ich poświęcenie, dobroć, wyrozumiałość, życzliwość, serce, oddanie dla chorego, czuwanie. Życzę obu Paniom wielu sukcesów zawodowych i wielu życzliwych pacjentów za ich ciężką pracę i oddanie. Wdzięczna pacjentka - Ewa Świątek.

   2015_11_10   Dla sekretarek Oddziału Psychiatrycznego z podziękowaniem. Pacjent Mirosław.

2015_11_06  Podziękowanie za opiekę na Oddziale Psychiatrycznym dla dr Szewczyk i dr Szreder oraz całej Kadry. Marcin.

2015_11_06   Serdecznie dziękuję za opiekę w szpitalu w Oddziale Psychiatrycznym. Serdecznie dziękuję Pani doktor Szreder, Panu doktorowi Radomskiemu oraz pielęgniarkom, Paniom kucharkom i Paniom psychoterapeutkom za opiekę oraz wsparcie. Franciszek.

2015_11_06   Składam wyrazy wdzięczności za opiekę i wiarę w dalsze postępowanie w życiu. K.

2015_10_27  Serdecznie dziękuję za miłą obsługę pani dr Szreder, wszystkim lekarzom i pielęgniarkom, salowym za całodobową opiekę. Zofia.

2015_10_27   Serdecznie dziękuję za miłą obsługę całemu personelowi, lekarzom za całosobową opiekę. Grażyna.

2015_10_26    Uprzejmie chciałbym podziękować za opiekę w tutejszym szpital Oddziałowi Psychiatrycznemu za miłą opiekę, pani doktor Szreder za bardzo miłę wsparcie i ciepło oraz pielęgniarkom i terapeutom, także za duże wsparcie. Andrzej.

2015_09_20    Wyrazy szacunku i uznania dla personelu SOR w Lęborku. Dziękuję serdecznie pielęgniarkom za miłą i profesjonalną obsługę. Bardzo cieszące jest gdy personel z uczuciem i profesjonalizmem opiekuje się pacjentami. Bardzo miła obsługa. Oby tak dalej. Z wyrazami uznania pacjentka B ...

2015_09_22    Dziękuję za dobrą opiekę wszystkim Lekarzom i pielęgniarkom. Życzę dużo zdrowia i radości. Katarzyna…

2015_09_18    Podziękowanie. Dziękuję całemu personelowi Szpitala Psychiatrycznego za okazanie mi serca, opiekę i wsparcie. Irena …

2015_09_18    Podziękowanie. Dziękuję całemu personelowi za serdeczną i fachową pomoc w tutejszym szpitalu. Magdalena …

2015_09_17    Dziękuję obsłudze i personelowi całego oddziału za opiekę i cierpliwość jaką mnie obdarowano podczas mojego pobytu na oddziale. Serdeczne podziękowania. Danuta …

2015_09_15    Podziękowanie. Dziękuję całemu personelowi za serdeczną i fachową pomoc w tutejszym szpitalu. Władysława …

2015_09_14    Podziękowanie. Serdecznie dziękuję całemu personelowi szpitala psychiatrycznego za miłą opiekę i wsparcie jakiego tam doznałem: SERDECZNIE DZIĘKUJĘ. Janusz…

2015_09_10    Podziękowanie. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim za miłą opiekę, jestem bardzo zadowolony z pobytu w szpitalu, odpoczynek, jedzenie, serdecznie dziękuję. Marcin …

2015_09_09    Dziękujemy za opiekę i wsparcie! - Józio i Kamila z p. 232

2015_08_07    Dziękuję serdecznie za pomoc. Bez waszej pomocy na pewno bym sobie nie poradziła. Dziękuję za miłą i sympatyczną opiekę podczas mojego pobytu, zarówno lekarzom jak i całemu personelowi oddziałowemu. Renata …

2015_07_29    Serdecznie dziękuję za pobyt w szpitalu psychiatrycznym w Lęborku, specjalne podziękowania dla pani doktor prowadzącej Alicji Szewczuk. Po paru tygodniach pobytu znowu wróciła mi energia życia, zdrowie i siły. Serdecznie dziękuję. Bożena…

2015_07_24    Zwracam się z prośbą o utrzymanie oddziału psychiatrycznego w Lęborku. Spełnia on swoje zadania w wysokim standardzie, wykwalifikowana kadra i personel przyjazny dla pacjentów - sprzyja jak najbardziej pacjentom a zwłaszcza przewlekle chorym na tzw. choroby psychiczne gdzie zawsze mają zapewnioną pomoc medyczną. Jestem zadowolona i to bardzo z istnienia takiego oddziału w Lęborku gdzie zawsze znajduję pomoc. Wiesław ...

2015_07_21    Dziękuję bardzo całej obsłudze szpitala specjalistycznego -psychiatrii, lekarzom, pielęgniarkom i rehabilitantom, obsłudze kuchennej za wzorową zrozumiałość mojej chorą osoby. Dziękuję pani doktor Alicji Szewczuk. Jeszcze raz dziękuję, że mogłem w tym wspaniałym ośrodku przebywać. Z poważaniem Jan ... ze Słupska

2015_07_17    Dziękujemy Oddziałowi Neonatologicznemu za pomoc i opiekę nad naszym synkiem. Mamy nadzieję, że będziemy miło wspominani. Dziękuję, Anna …

2015_07_16    Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tutejszym szpitalu. Aż nie chce się wyjeżdżać. Personel bardzo miły i bardzo dobra opieka. Wszystkim bym poleciła ten szpital. Beata …

2015_07_07    Uprzejmie chciałam podziękować za opiekę w tutejszym szpitalu, Oddziale Psychiatrycznym za miłą opiekę. Pani doktor Szreder za bardzo miłe wsparcie i ciepło oraz pielęgniarkom, terapeutom i panu mgr Zielińskiemu także za wsparcie. Bardzo dziękuję. Mariola ...

2015_06_25    Wielkie uznanie za profesjonalizm i serdeczne podejście do pacjenta. Możemy być dumni, że mamy taki personel. Krzysztof …

2015_06_22    Dziękuję za możliwość pobytu w szpitalu. Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej, personelu pomocniczego i pielęgniarek. Szpital jest w bardzo dobrym położeniu, nie trzeba daleko jeździć dlatego przy nawrocie choroby wybiorę szpital psychiatryczny w Lęborku. Maria ...

2015_06_21    Jestem tu po raz kolejny i jak zawsze spotykam się z fachową pomocą i miłą, sympatyczną obsługą personelu. Dziękuję za dobre słowa otuchy i udzieloną pomoc. Ireneusz …

2015_06_15     Serdeczne podziękowanie za miłą obsługę dla całego SORu. Leon …

2015_06_15    Bardzo serdecznie dziękuję za miłą, uprzejmą obsługę, potraktowanie mnie z pełną fachowością. Jestem mile zaskoczona taką obsługą petenta-pacjenta na oddziale SOR. Bożena….

2015_06_15    W dniu 15 czerwca znalazłam się w tutejszym szpitalu na oddziale SOR. Składam serdeczne podziękowanie za wzorową opiekę podczas pobytu panu Lekarzowi oraz Pielęgniarkom. Bardzo wdzięczna pacjentka. Irena …

2015_06_12    Dziękujemy za miłą obsługę dla całego SORu. Janina …

2015_06_12    Miłe podziękowanie za miłą i troskliwą opiekę dla całego SORu. Halina …

2015_06_03    Ogromnie dziękuję za bardzo miłą i profesjonalną obsługę jaką otrzymałem na SOR w Lęborku. Urban …

2015_06_01    Dziękuję za szybką i sprawną pomoc w Ambulatorium Chirurgicznym dla całego SOR. Alicja…

2015_05_12    Pozdrawiam Lęborski SOR. Bardzo miła, profesjonalna obsługa. Podziękowania dla Pani doktor Greczyło oraz wszystkich pielęgniarek SOR. Wdzięczna pacjentka.

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku

Przejdź do góry strony