DĄŻYMY DO UDZIELANIA ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
 • [hide]Diagnostyka obrazowa
 • [hide]Laboratoria
 • [hide] Wejdź i Sprawdź!
 • SPS ZOZ w Lęborku
  SPS ZOZ w Lęborku
  Nowoczesny szpital i nowoczesne poradnie specjalistyczne 84-300 Lębork, ul.Juliana Węgrzynowicza 13, tel. (0-59) 86 35 202
 • Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
  Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
  SPS ZOZ w Lęborku to nowoczesny sprzęt medyczny renomowanych producentów oraz nowoczesne wyposażenie sal zabiegowych i chorych.
 • Nowoczesna infrastruktura szpitala
  Nowoczesna infrastruktura szpitala
  Nowoczesne wnętrza, które pomogą Państwu się odnaleźć.
 • Parking cennik
  Parking cennik
 •  CENTRALNA REJESTRACJA do Poradni Specjalistycznych  tel. 59 / 86 35 283  lub  59 / 86 35 289   ZAPRASZAMY do poradni: ALERGOLOGICZNEJ, CHIRURGII OGÓLNEJ, CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ, DIABETOLOGICZNEJ, LOGOPEDYCZNEJ, NEONATOLOGICZNEJ, ONKOLOGICZNEJ, PATOLOGII CIĄŻY oraz KONTROLI ROZRUSZNIKÓW I KARDIOWERTERÓW.

Jubileusz XXV-lecia działalności

           W sierpniu Słupskie Stowarzyszenie”Amazonka”  świętowało swój  Jubileusz XXV-lecia działalności. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć, ponieważ jest to Nasz klub „matka”. Przewodnim hasłem tego wydarzenia było : „TU CHODZI O PIERSI”. Obchody rozpoczął przemarsz ulicami Słupska. Do marszu przygrywała nam  orkiestra dęta . Przedstawicielki 25 klubów Amazonek z całej Polski niosły piękną różowa wstęgę i mnóstwo balonów. Marsz zakończył  się na Placu Zwycięstwa odśpiewaniem hymnu Amazonek i wystąpieniem v-ce Burmistrz Słupska i prezes Słupskich Amazonek. Potem zwiedzaliśmy słupski  ratusz. Dalsze uroczystości odbywały się na terenie Akademii Pomorskiej. Tam wysłuchaliśmy wykładów dotyczących zdrowia i nowych metod leczenia . Bardzo ciekawe  były  warsztaty psychologiczne o rozpoznaniu i pokonywaniu stresu. Równolegle na Sali gimnastycznej rozgrywały się zawody sportowe Amazonek w ramach X także jubileuszowej spartakiady.  Dziewczyny z różnych klubów rywalizowały ze sobą. Była to przede wszystkim wesoła zabawa. Po południu rozpoczęły się obchody jubileuszowe z posumowaniem 25 lat działalności Słupskiego Stowarzyszenia. Były gratulacje, kwiaty, życzenia, podziękowania działaczkom oraz podsumowanie wyników spartakiady. Oprócz pucharów i dyplomów za zmagania sportowe każda z uczestniczek otrzymała drobny prezent. Było to bardzo ważne i miłe wydarzenie, które  poza głównym celem jakim był Jubileusz,  miała cel integrujący Amazonki z różnych klubów .

 

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku

Przejdź do góry strony