DĄŻYMY DO UDZIELANIA ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
 • [hide]Diagnostyka obrazowa
 • [hide]Laboratoria
 • [hide] Wejdź i Sprawdź!
 • SPS ZOZ w Lęborku
  SPS ZOZ w Lęborku
  Nowoczesny szpital i nowoczesne poradnie specjalistyczne 84-300 Lębork, ul.Juliana Węgrzynowicza 13, tel. (0-59) 86 35 202
 • Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
  Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
  SPS ZOZ w Lęborku to nowoczesny sprzęt medyczny renomowanych producentów oraz nowoczesne wyposażenie sal zabiegowych i chorych.
 • Nowoczesna infrastruktura szpitala
  Nowoczesna infrastruktura szpitala
  Nowoczesne wnętrza, które pomogą Państwu się odnaleźć.
 • Parking cennik
  Parking cennik
 •  CENTRALNA REJESTRACJA do Poradni Specjalistycznych  tel. 59 / 86 35 283  lub  59 / 86 35 289   ZAPRASZAMY do poradni: ALERGOLOGICZNEJ, CHIRURGII OGÓLNEJ, CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ, DIABETOLOGICZNEJ, LOGOPEDYCZNEJ, NEONATOLOGICZNEJ, ONKOLOGICZNEJ, PATOLOGII CIĄŻY oraz KONTROLI ROZRUSZNIKÓW I KARDIOWERTERÓW.

Spotkanie grudniowe

Ostatnie w tym roku spotkanie tzw ” imieninowe” odbyło się 2 grudnia. Z uwagi na zbliżające się imieniny Barbary.  Złożyliśmy życzenia Barbarom, a przy okazji i innym koleżankom obchodzącym imieniny w ciągu roku. Takie spotkania grudniowe powoli stają się tradycją. W przyjacielskiej atmosferze podsumowałyśmy mijający rok oraz snułyśmy plany na przyszłość.  Czas przedświąteczny był w klubie czasem intensywnej pracy dlatego prezes Stowarzyszenia podziękowała koleżankom , które angażowały się w przygotowanie gadżetów świątecznych przeznaczonych na Kiermasz Mikołajkowy oraz kartki i drobne pamiątki dla naszych darczyńców.  Przy kawie i ciastach z własnych wypieków wspominałyśmy spotkanie z  dyrektor szpitala Panią Lidią Kodłubańską, dietetykiem –Anną Dutkowską, szkolenie z zakresu „pierwszej pomocy” oraz p.poż. Gościła u nas także Pani dr Marzanna Budzeń-Kalinowaska oraz kierownik działu rehabilitacji Pani Stefania Matuszewska. Rok ten obfitował w różne ciekawe wydarzenia i spotkania. W następną środę odbyło się w klubie skromne spotkanie opłatkowe.

 

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku

Przejdź do góry strony