DĄŻYMY DO UDZIELANIA ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
 • [hide]Diagnostyka obrazowa
 • [hide]Laboratoria
 • [hide] Wejdź i Sprawdź!
 • SPS ZOZ w Lęborku
  SPS ZOZ w Lęborku
  Nowoczesny szpital i nowoczesne poradnie specjalistyczne 84-300 Lębork, ul.Juliana Węgrzynowicza 13, tel. (0-59) 86 35 202
 • Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
  Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
  SPS ZOZ w Lęborku to nowoczesny sprzęt medyczny renomowanych producentów oraz nowoczesne wyposażenie sal zabiegowych i chorych.
 • Nowoczesna infrastruktura szpitala
  Nowoczesna infrastruktura szpitala
  Nowoczesne wnętrza, które pomogą Państwu się odnaleźć.
 • Parking cennik
  Parking cennik
 •  CENTRALNA REJESTRACJA do Poradni Specjalistycznych  tel. 59 / 86 35 283  lub  59 / 86 35 289   ZAPRASZAMY do poradni: ALERGOLOGICZNEJ, CHIRURGII OGÓLNEJ, CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ, DIABETOLOGICZNEJ, LOGOPEDYCZNEJ, NEONATOLOGICZNEJ, ONKOLOGICZNEJ, PATOLOGII CIĄŻY oraz KONTROLI ROZRUSZNIKÓW I KARDIOWERTERÓW.

Turnus w Kołobrzegu

 

 

             Jesienią Amazonki, dzięki dofinansowaniu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych organizacji sportu, kultury, rekreacji i turystyki, dotacji Urzędu Miasta Lęborka, Starostwa Powiatowego i wsparciu sponsorów wyjechały na tygodniowy turnus do Kołobrzegu. Przywitała nas wspaniała polska złota jesień. Nie marnowałyśmy czasu i wyruszyłyśmy z kijkami do nordic walking na spacery po plaży i po wspaniałej kołobrzeskiej promenadzie. W kolejny dzień z przewodnikiem zwiedzałyśmy Kołobrzeg tzw. „ciuchcią”. 25 października obchodziłyśmy 17 rocznicę działalności Stowarzyszenia. Była lamka wina, ciasteczka a przede wszystkim dobry humor. Niespodziankę sprawił nam mąż jednej z uczestniczek zapewniając profesjonalna oprawę muzyczną. W ramach pobytu każda z nas miała rehabilitację w postaci zabiegów oferowanych przez ośrodek. W wolnym czasie, dzięki uprzejmości dyrekcji ośrodka mogłyśmy, w udostępnionej nam Sali konferencyjnej, spędzać czas na zajęciach manualnych tworząc różne cuda z papieru i włóczki. Dzięki takim pobytom grupa się integruje i każda z nas zapomina chociaż na chwilę o kłopotach.  Jednak nie ma stałych mierzalnych efektów tych działań. Każda wznowa swoja czy koleżanki powoduje, że budzi się w nas obawa, a ta rujnuje to co osiągnęłyśmy i trzeba zaczynać od nowa. Dlatego takie pobyty oprócz rehabilitacji, zdarzeń kulturalnych czy poznawczych od nowa buduje naszą wiarę w przyszłość.

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku

Przejdź do góry strony