DĄŻYMY DO UDZIELANIA ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
 • [hide]Diagnostyka obrazowa
 • [hide]Laboratoria
 • [hide] Wejdź i Sprawdź!
 • SPS ZOZ w Lęborku
  SPS ZOZ w Lęborku
  Nowoczesny szpital i nowoczesne poradnie specjalistyczne 84-300 Lębork, ul.Juliana Węgrzynowicza 13, tel. (0-59) 86 35 202
 • Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
  Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
  SPS ZOZ w Lęborku to nowoczesny sprzęt medyczny renomowanych producentów oraz nowoczesne wyposażenie sal zabiegowych i chorych.
 • Nowoczesna infrastruktura szpitala
  Nowoczesna infrastruktura szpitala
  Nowoczesne wnętrza, które pomogą Państwu się odnaleźć.
 • Parking cennik
  Parking cennik
 •  CENTRALNA REJESTRACJA do Poradni Specjalistycznych  tel. 59 / 86 35 283  lub  59 / 86 35 289   ZAPRASZAMY do poradni: ALERGOLOGICZNEJ, CHIRURGII OGÓLNEJ, CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ, DIABETOLOGICZNEJ, LOGOPEDYCZNEJ, NEONATOLOGICZNEJ, ONKOLOGICZNEJ, PATOLOGII CIĄŻY oraz KONTROLI ROZRUSZNIKÓW I KARDIOWERTERÓW.

Szkoła Rodzenia

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu kobiety. Jest to czas kiedy, każda z przyszłych mam przygotowuje się mentalnie oraz fizycznie do powitania na świecie swojego dziecka. Jest to zupełnie naturalne, że wraz ze zbliżającym się terminem porodu pojawia się coraz więcej pytań i wątpliwości dotyczących porodu oraz konieczności odpowiedniego zaopiekowania się małym człowiekiem.
Prawidłowe oraz jak najpełniejsze przygotowanie się do porodu, pozwoli Wam tj. Mamie i Dziecku w możliwie najmniej uciążliwy i bezpieczny sposób przejść przez ten proces. Jest to o tyle ważne, że od tego momentu będziecie zawsze razem, a wiedza i umiejętności, jakie zdobędzie wcześniej mama, będą odpowiedzialne za komfort i bezpieczeństwo życia dziecka oraz spokój i osobistą satysfakcję mamy.

Z myślą o przyszłych rodzicach przygotowalismy cykl 6 spotkań, podczas których w sposób wyczerpujący zaprezentowane i omówione zostaną wszystkie kluczowe zagadnienia związane z ciążą, porodem oraz opieką nad nowonarodzonym dzieckiem.

 

Informacja telefoniczna i zapisy pod numerem:

59 86 35 799 - Poradnia KOC/Sala Porodowa

Serdecznie zapraszamy wszystkich przyszłych rodziców do udziału w tych zajęciach!

 

 

 

         

 

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku

Przejdź do góry strony