OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT NA ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
Dyrektor Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej

ul. Juliana Węgrzynowicza 13, 84-300 Lębork

Działając na podstawie:

• Ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 991 ze zm.),
  • Ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2561 ze zm.),
  • Zarządzenia Dyrektora SPSZOZ w Lęborku z dnia  15.04.2024 r.

OGŁASZA KONKURS OFERT
na udzielanie świadczeń zdrowotnych

Przedmiotem konkursu są następujące świadczenia:

Zakres 1. Lekarz - udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza w zakresie pediatrii.

Wymagania w poszczególnych zakresach oraz proponowany termin realizacji świadczeń został określony w szczegółowych warunkach konkursu (SWKO).

Szczegółowe warunki konkursu ofert  są dostępne w:
Samodzielnym  Publicznym Specjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Lęborku,
ul. Juliana Węgrzynowicza 13, Dział Kadr i Organizacji Pracy (budynek administracji) w godzinach od 7.25 do 15.00 oraz na stronie internetowej szpitala w zakładce OFERTY PRACY – pod ogłoszeniem konkursowym.

Miejsce składania ofert:
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku, ul. Juliana Węgrzynowicza 13, Kancelaria (I piętro, budynek administracji) w godzinach od 7.25 do 15.00.

Termin składania ofert:
Od dnia ukazania się ogłoszenia na stronie internetowej Szpitala (zakładka „Kariera”) do dnia:
22.04.2024 r. do godziny 11.00.

Miejsce i termin rozstrzygnięcia konkursu:
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku,
84-300 Lębork, ul. Juliana Węgrzynowicza 13, Dział Kadr i Organizacji Pracy.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 23.04.2024 r.

Udzielający Zamówienia zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu w całości lub w części oraz do przesunięcia terminu składania ofert lub/i rozstrzygnięcia konkursu. Oferentowi przysługuje prawo do składania skarg i protestów dotyczących konkursu ofert.